05.12.2016.

Представљање факултета

Електротехнички факултет Универзитета у Београду

Представници Електротехничког факултета Универзитета у Београду, проф. др. Александар Нешковић са студентима,  су 30. новембра 2016.г. у библиотеци Школе представили нашим заинтересованим ученицима еминентну установу из које долазе .

Проф. др. Александар Нешковић говорио је о рангу факултета у међународним оквирима, као и могућностима студената за наставак студирања у иностранству.

Представници студената су говорили о студијским програмима и модулима у оквиру њих.

Детаљније о посети можете прочитати у тексту који је приредила наставница Светлана Пејчић.

ТЕКСТ

У приложеном докуметту се налази табеларни преглед броја матураната по школама, који  су се  школске године 2015/2016.г. уписали на Електротехнички факултет.

ТАБЕЛАРНИ ПРЕГЛЕД

Треба истаћи да је од свих школа, највећи број матураната наше Школе школске 2015/2016.г., уписао  Електротехнички факултет.

објавила наставница

Јасна Ристић