03.06.2014.

XX републичко такмичење електротехничких школа Србије

И ОВЕ ГОДИНЕ СМО НАЈБОЉА ШКОЛА

У ЕТШ "Никола Тесла" у суботу 31. маја 2014. године, одржано је XX републичко такмичење електротехничких школа Србије из Основа електротехнике 1, Основа електротехнике 2, Електронике и Енергетске електронике.

Учествовало је 112 ученика ( по 28 из сваке категорије - предмета ) са својих 48 наставника - ментора из 27 школа које су се пласирале на републичко такмичеље, од укупно 75 школа широм Србије.

И ове године наша Школа је најбоља у укупном пласману.

Освајачи златних медаља из наше Школе су:
Лазар Стојановић - одељење 306, предмет Електроника, наставник - ментор Драгана Матовић и
Душан Михајлов - одељење 304, предмет Енергетска електроника, наставник - ментор Милорад Бједов.

Честитамо свим нашим ученицима који су својим учешћем на републичком такмичењу  допринели да наша Школа буде прва у укупном пласману!

Коначни резултати такмичења
Билтен 2.pdf