10.07.2020.

Важно обавештење о упису ђака у први разред

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Поштовани,

Уколико сте упис Вашег детета обавили електронским путем, обавештавамо Вас да ћете повратну информацију о упису добити тек након обраде података од стране запослених у школи, а након 14. јула, пошто нисмо у могућности да приступимо бази података раније. Од еУправе нам је стигло обавештење да ће нам логовање на систем и обрађивање свих пријава бити омогућено од 14.07.2020. године.

У случају да родитељи добију поруку која гласи: „Обавештавамо Вас да упис Вашег детета у средњу школу није потврђен због непотпуних података. Молимо Вас да се јавите школи“, то не значи да дете није уписано, или неће бити уписано у школу, нити да ће на његово место бити уписан неко други. У том случају родитељи треба да се јаве на један од бројева телефона (011/ 2686-394, или 011/ 2686-793) како би добили информацију о томе који још документ је потребно доставити и на који начин.

Управа школе