17. септембар 2021

Обавештење о раду школе од 20. септембра 2021. године

По одлуци Тима за праћење и координисање примена превентивних мера у раду школа, од 17.09.2021. године, Електротехничка школа „Никола Тесла“, од понедељка, 20.9.2021. године, радиће по II моделу  – комбиновани модел наставе (непосредни рад у школи са једном групом ученика одељења уз обавезу достављања наставног материјала групи ученика истог одељења која није на непосредној настави).

Распоред рада за период од 20.9. до 24.9.2021. године (високи индекси пре подне, а ниски индекси после подне):

У понедељак, среду и петак у школу долази А група (прва половина одељења), а Б група иде на наставу на даљину.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група иде на наставу на даљину.

У случају да овај метод наставе потраје у будуће, промена распореда ће се вршити на две недеље.

Одељења која су тренутно на он лајн настави због два и више заражених ученика, настaву похађају он лајн без поделе на групе. Они се на II модел наставе враћају по истеку њиховe изолације.

31. август 2021

Почетак школске године и мере превенције ризика од трансмисије SARS-CoV-2

Поштовани ученици, родитељи и наставници,
желимо вам срећну и успешну нову школску годину!

Више информација о организацији рада на почетку школске године, правилима понашања и мерама превенције ризика од трансмисије SARS-CoV-2 можете пронаћи на следећем ЛИНКУ

30. август 2021

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЛАСКУ У ШКОЛУ У СРЕДУ 01.09.2021.ГОДИНЕ

Поштовани ученици,
информације о поласку у школу у среду 01.09.2021.године можете пронаћи на следећем ЛИНКУ

17. мај 2021

БРОШУРА ЗА ОСМАКЕ

Кратак водич кроз образовне профиле у Електротехничкој школи "Никола Тесла"

Поштовани ученици,

претходних година смо нашу школу представљали на различитим сајмовима образовања и у директном разговору са ученицима покушавали да пренесемо искуство образовања у Електротехничкој школи "Никола Тесла". Исто тако, средином маја смо широм отварали врата наших кабинета и учионица, а наставници су се трудили да на најбољи могући начин представе сваки од образовних профила које школујемо.

Ове године ћемо морати да вам се представимо на другачији начин и надамо се да ћете одговоре на ваша питања наћи на следећем ЛИНКУ.

Мада задатак који је пред вама није нимало лак, знамо да ћете мудро одабрати.

Срећно и видимо се у јулу!

Припремила: Педагошко-психолошка служба школе

14. мај 2021

Задаци за практични део матурског испита

Листа задатака

Листа практичних задатака (А и Б компентеција) за практичан део матурског испита смер АРМ, налази се на следећем  ЛИНКУ.

Листа практичних задатака (А и Б компентеција) за практичан део матурског испита смер ЕИТ, налази се на следећем ЛИНКУ.

Листа задатака за практичан део матурског испита смер електротехничар мултимедија, налази се на следећем ЛИНКУ.

Листа задатака за практичан део матурског испита смер електротехничар телекомуникација, налази се на следећем ЛИНКУ.

Објавио

помоћник директора