06. јул 2022

Августовски рок за ванредне ученике

Распоред испита за ванредне ученике у јунском испитном року се налази на следећем ЛИНКУ.

14. јун 2022

ИНФОРМАТОР ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

Кратак водич кроз образовне профиле у Електротехничкој школи "Никола Тесла"

Поштовани ученици,

претходних година смо нашу школу представљали на различитим сајмовима образовања и у директном разговору са ученицима покушавали да пренесемо искуство образовања у Електротехничкој школи "Никола Тесла". Ове године вам се представљамо на мало другачији начин и надамо се да ћете одговоре на ваша питања наћи на следећем ЛИНКУ
Све додатне информације у вези са начином уписа у школу, потребној документацији, датумима уписа и друго, објављиваћемо накнадно на школском сајту.

Срећно и видимо се у јулу!

Припремила: Педагошко-психолошка служба школе

13. мај 2022

Јунски рок за ванредне ученике

20. април 2022

Пројекат „Унапређење информисаности и знања младих у циљу превенције дискриминације“

Пројекат „Унапређење информисаности и знања младих у циљу превенције дискриминације“, финансиран од стране Министарства за просвету, науку и технолошки развој а у садањи са организацијом Центар за реформу, развој и унапређење услуга, биће реализован за преко 500 младих у ЕТШ Никола Тесла, кроз низ предавања на ове теме.

Циљ пројекта је стварање предуслова за унапређење локалне средине за безбедан живот и развој младих, превенцију дискриминације по било ком основу и процесе који резултирају дискриминацијом – вршњачко и школско насиље. Рад на превентивним мерама против континуираног пораста насиља међу младима обезбеђују дугорочне резултате исто као и информисање младих о свим аспектима насиља.

28. март 2022

Распоред ванредних и допунских испита за априлски рок

Распоред ванредних и допунских испита за априлски рок се налази на следећем ЛИНКУ.