14. април 2021

Обавештење о повратку на комбиновани метод наставе

На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја од понедељка19.4.2021. настављамо са комбинованим методом наставе (метод наставе као на почетку школске 2020/21. године). Допис можете наћи на следећем ЛИНКУ.

Настава ће се од понедељка 19.4.2021. одвијати по А распореду и у школу долази друга група ученика.

11. март 2021

Вакцинација против COVID-19

Пријаву за ваккцинацију против COVID-19 можете обавити попуњавањем упитника на следећoj web адреси https://imunizacija.euprava.gov.rs

07. март 2021

Обавештење о радном времену школе

Радно време време администрације, у наредном периоду је од 9 до 13 часова.

06. март 2021

Обавештење о преласку на наставу на даљину

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину

На основу епидемиолошке ситуације ће бити донета одлука за организацији рада школа у наредном периоду.

26. јануар 2021

Резултати Конкурса за избор визуелног идентитета и логоа пројекта "Guardians Of Achievements in Learning"

Поштовани ученици, наставници, родитељи,
Велико нам је задовољство што се на позив школе јавио велики број ученика који су предложили квалитетне радове и предлоге за решење визуелног идентитета пројекта.
Целокупан извештај можете погледати на следећем ЛИНКУ.