17.09.2021.

Обавештење о раду школе од 20. септембра 2021. године

По одлуци Тима за праћење и координисање примена превентивних мера у раду школа, од 17.09.2021. године, Електротехничка школа „Никола Тесла“, од понедељка, 20.9.2021. године, радиће по II моделу  – комбиновани модел наставе (непосредни рад у школи са једном групом ученика одељења уз обавезу достављања наставног материјала групи ученика истог одељења која није на непосредној настави).

Распоред рада за период од 20.9. до 24.9.2021. године (високи индекси пре подне, а ниски индекси после подне):

У понедељак, среду и петак у школу долази А група (прва половина одељења), а Б група иде на наставу на даљину.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група иде на наставу на даљину.

У случају да овај метод наставе потраје у будуће, промена распореда ће се вршити на две недеље.

Одељења која су тренутно на он лајн настави због два и више заражених ученика, настaву похађају он лајн без поделе на групе. Они се на II модел наставе враћају по истеку њиховe изолације.

Управа школе